Ubezpieczenie mieszkań i domów

Szukasz taniej polisy jako zabezpieczenie kredytu? A może chcesz ubezpieczyć swoją rezydencję? W WARCIE za 100-700 zł rocznie, możesz dobrać polisę dopasowaną do swoich potrzeb mieszkaniowych. Częścią każdej umowy jest pakiet assistance, gwarantujący pomoc w razie klopotów z mieszkaniem czy zdrowiem domowników.:

Nawet 30% za alarm z monitoringiem, a 10% za alarm dźwiękowy. Aż 20% za drzwi przeciwwłamaniowe z certyfikatem. 10% za szyby przeciwwłamaniowe czy kraty. Na 10% upustu mogą też liczyć mieszkańcy budynków wielorodzinnych lub osiedli domów jednorodzinnych z całodobowym dozorem. Takie atrakcyjne zniżki oferujemy klientom, którzy dobrze dbają o swoje mienie.

Ubezpieczenie WARTA Dom Komfort+ może chronić na wypadek zniszczenia dom lub mieszkanie w trakcie budowy. Polisa obejmuje też wszystkie stałe elementy zamontowane czy wykonane już w ubezpieczanej nieruchomości. Od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacją możesz też ubezpieczyć wskazane elementy domu lub lokalu w trakcie inwestycji.

OC w życiu prywatnym daje pełną ochronę klientom, w sytuacjach gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym (jazda na rowerze, uprawianie sportu) lub posiadaniem mienia, jest są zobowiązani do naprawienia szkody. Umowa obejmuje wszystkie osoby bliskie ubezpieczającego!

OC / AC