Ubezpieczenie OC oraz autocasco

Najszybciej przyznawane zniżki dla ostrożnych kierowców 60 proc. upustu na OC komunikacyjne przyznajemy przychodzącym do nas klientom powyżej 30 roku życia, już po 3 latach jazdy bez wypadku. Dodatkowo osoby w wieku powyżej 35 lat nie muszą spełniać warunku wcześniejszego posiadania umów OC, co oznacza, że wystarczy legitymować się bezszkodowym doświadczeniem w jeździe np. autem służbowym, żeby mieć zniżki na auto prywatne.

Nasze OC działa nie tylko w Polsce, ale też krajach UE i państw sygnatariuszy Jednolitego Porozumienia między Biurami Narodowymi. Łącznie to 32 państwa.

Maksymalna ochrona, AC Komfort to najszerszy zakres ubezpieczenia auta: bez udziałów własnych, z naprawą w ASO czy ubezpieczeniem bagażu wcenie. Idealne dla posiadaczy stosunkowo nowych, zadbanych aut.

Elastyczność w kształtowaniu zakresu ochrony i wysokości świadczeń w razie wypadku NNW Komunikacyjne może gwarantować nie tylko wysokie wypłaty dla wszystkich pasażerów Twojego auta poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym.

Holowanie do wskazanego miejsca. Kupując polisę dostajesz gwarancję organizacji i pokrycia kosztów holowania auta po wypadku do 100 km od miejsca zdarzenia. Ty decydujesz, gdzie chcesz być holowany

Naprawa szyby bez utraty zniżek na polisę AC Mając ubezpieczenie WARTA Auto Szyby, możesz naprawić stłuczoną czy pękniętą szybę i nie stracisz zniżek z tytułu braku szkód na polisę AC
OC / AC