Ubezpieczenie dla podróżujących

Chciałbyś bezpiecznie spędzić swoje wakacje? Nie chcesz się martwić o to czy Twój odpoczynek nie zostanie przerwany przez niezależne od Ciebie zdarzenia? Warto pomyśleć o sobie i o swoich bliskich jeszcze przed urlopem, aby urlop który zamierzasz spędzić z rodziną był tym wymarzonym. Dlaczego zatem warto?

Elastyczna oferta ubezpieczeniowa dla podróżujących w WARTA Travel, niezależnie od tego czy jesteś w Polsce czy za granicą, czy na nartach czy też będziesz serfować.

Wiele z opcji pomocy assistance nie zawiera żadnych ograniczeń kwotowych. Gwarantuje to, np. brak problemów z pokryciem kosztów transportu z zagranicy w razie wypadku czy poważnej choroby.

Specjalny pakiet ubezpieczeniowy dla osób uprawiających sporty wyczynowe na swoich wakacjach, bo przecież powinieneś robić to co lubisz! .

Ochrona ubezpieczeniowa dla osób przewlekle chorych pozwoli Ci czuć się bezpiecznie poza granicami kraju. A jeżeli zajdzie potrzeba sprowadzimy Cię spowrotem do kraju.

Sądzisz że wiesz już wszystko? Żaden problem, polisę możesz kupić już teraz. Kliknij "KUP" poniżej, a będziesz mógł zrobić to sam. Jeżeli czujesz że potrzebujesz dodatkowych informacji, to skontaktuj sie ze mną.


OC / AC